Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Не тільки відкриття ЦНАПу у Гощі, а й зручний доїзд до нього - у планах місцевої влади

У цьому році Гощанський ЦНАП прийме першого відвідувача

Такі плани уі голови райдержадміністрації Василя Романюка та Гощанського селищного голови Миколи Панчука.

Хід капітального ремонту приміщення майбутнього Центру надання адміністративних послуг вчора, 24 лютого, оглянув голова райдержадміністрації Василь Романюк.

Нині будівельники вже виконали чималий обсяг зовнішніх та внутрішніх робіт: замінено вікна на енергозберігаючі, оновлено фасад, замінено дах, відновлено систему опалення, яка була повністю знищена. Розпочато роботи з відновлення електропроводки, внутрішні приміщення підготовлено до завершальних робіт. У майбутньому ЦНАПі передбачено спеціальні застосування для осіб з обмеженими можливостями.

Очільники району та селища обговорили питання дофінансування ремонту та шляхи залучення коштів з різних бюджетів – місцевого, обласного, державного та інших, не заборонених чинним законодавством, джерел.

Задля покращення якості та умов надання соціальних послуг, які жителям усього району надає управління соціального захисту населення, планується розмістити у відремонтованому Центрі надання адміністративних послуг своєрідний центр соціальних послуг.

Разом із питанням зручного функціонування ЦНАПу розглядатиметься й питання зміни руху маршруток та відкриття окремого рейсу селищем Гоща.

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: