Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Не можуть визначитися, хто керуватиме комунальними закладами

Як виявилося, через політичні протиріччя та конфлікт інтересів у частині кадрових питань між двома найбільшими фракціями облради (БПП та “Батьківщини”) прийняти хоч якесь рішення щодо низки кадрових питань у нинішньому складі депутатського корпусу обласної ради досить складно. П’ять із одинадцяти питань, які стосувалися  кадрових призначень, на сесії у середу обласна рада провалила.
Окрім того що не обрали головного лікаря онкодиспансеру, без керівників до наступної сесії будуть обласний будинок дитини у Рівному, Урвенський психоневрологічний інтернат, Дубенський будинок-інтернат для людей похилого віку та Костопільський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту. Голосуватимуть за керівників цих закладів знову вже на наступній сесії.
Тим часом депутати проголосували, зокрема,  за те, щоб укласти нові контракти з Наталією Сосюк (Рівненський обласний ліцей-інтернат), Сергієм Шемосюком (Рівненська обласна спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву) та Володимиром Воробйом (Станція юних натуралістів).
Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: