Найкращі винахідники і раціоналізатори у Рівному та Дубно
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Найкращі винахідники і раціоналізатори у Рівному та Дубно

Обласний конкурс науково-дослідницьких, винахідницьких та раціоналізаторських розробок серед вихованців закладів позашкільної освіти області назвав переможців.

У заході взяли участь 15 учасників із 6 районів та міст області. Категорія учасників – учнівська молодь (до 18 років).

Конкурс проводився у таких номінаціях: «Матеріалознавство та технологічні процеси»; «Електроніка та приладобудування»; «Транспортні системи та обладнання»; «Інформаційні та комунікаційні технології»; «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження»; «Науково-дослідницька, експериментальна та конструкторська діяльність».

Переможцями в командному заліку стали команди Дубенської міської станції юних техніків, Рівненського міського центру творчості учнівської молоді та Дубенського районного Будинку учнівської молоді. Гуртківці Здолбунівської районної СЮТ у даному конкурсі зайняли ІІ та ІІІ місця.

Нагадаємо, що метою конкурсу є виявлення та підтримка обдарованої молоді, стимулювання інтересу дітей до розвитку власних творчих здібностей та власної творчої діяльності, розвиток та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва учнівської молоді, задоволення її потреб у творчій самореалізації.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: