Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Навики хореографа допомогали на фронті: артист балету з Рівненщини без вагань став на захист Батьківщини

У мирному житті артист балету, а з 24 лютого – на передовій.  Це про Романа Полідвора, котрий працював в Рівненському облмуздрамтеатрі. Про артиста, котрий мужньо став на захист Батьківщини, розповів на своїй стоірнці у Фейсбук голова ОВА Віталій Коваль:

"Вперше вийшов на сцену ще студентом у 2005 році. З того часу вона стала рідною. Як і колектив, який постійно його підтримував і в театрі, і на фронті.

На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

 До минулого року Роман не тримав у руках зброю. Але з початком повномасштабного вторгнення пішов добровольцем. Дружина рішення підтримала. Сказала, що бачить, як він рветься боронити країну.

На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

 Роман переконує, йому пощастило, бо пройшов хорошу підготовку. Мав можливість разом із побратимами тренуватися за кордоном. Знадобилися йому і навики хореографа. Адже це і витривалість, і хороша координація тіла.

На зображенні може бути: 1 особа

 Зараз Роман Полідвор лікує серйозне поранення. Мінно-вибухове. Отримав його під Мар’їнкою на Донеччині. Попереду в нього - реабілітація. Якщо лікарі дозволять – повернеться до побратимів. А ні, то продовжить службу в іншому місці. Про театр згадує постійно і планує повернутися - після Перемоги."

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: