Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Нацгвардійці з оборони Рівненської АЕС вкотре підтвердили власний професіоналізм

У військовій частині 3045 Нацгвардії України з охорони й оборони Рівненської АЕС відбулася підсумкова перевірка особового складу за поточний рік.

У ході перевірки оцінювався рівень підготовленості військовослужбовців за програмою бойової підготовки. Окремою складовою стало визначення рівня теоретичних знань особового складу в/ч 3045 з гуманітарної, тактичної підготовки та Статутів Збройний Сил України. Гвардійці також практично склали іспити з радіаційного, біологічного та хімічного захисту, стройової, фізичної та вогневої підготовки.

Військовослужбовці доклали максимум зусиль для досягнення кращих результатів з усіх предметів, за якими вони здійснюють впродовж року. «Головне завдання – перевірка одиночної підготовки військовослужбовців та готовності підрозділів до виконання службово-бойових завдань за призначенням. Наш особовий склад успішно показав себе на цьогорічних іспитах та здобув вищу оцінку», – прокоментував заступник командира частини майор Олександр Глазков.

Варто відзначити й активну громадянську позицію та патріотизм нацгвардійців, які стоять на варті фізичного захисту й оборони Рівненської АЕС. Днями військовослужбовець в/ч 3045 Віктор Кобиш повернувся зі сходу країни, де він сумлінно й віддано служив своєму народу понад три місяці. Однослужбовці зустріли колегу усім особовим складом відповідно до національних традицій – з хлібом, сіллю та обіймами.


 веб-сайт РАЕС

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: