Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Наші найкращі з пляжного волейболу в Європі

Гарні новини від Федерація волейболу України Золота медаль з чемпіонату Європи з пляжного волейболу!
Вітаємо Владислава Омельчука та його тренера Павла Савитюка!
«ЗОЛОТИЙ ТАЙФУН» Євгена БОЙКА та Владислава ОМЕЛЬЧУКА

У фіналі наші хлопці фактично змели опір латишів. 

Ще не встигли відгудіти фанфари після українського фіналу у жінок, як буквально за якусь годину феєричний «золотий» знак оклику на чемпіонаті Європи U-18 з волейболу пляжного поставили і наші чоловіки. У вирішальному поєдинку Євген Бойко з Нової Каховки та рівненчанин Владислав Омельчук зустрілися з представниками Латвії Крістіанс Фокеротс / Карліс Абелітіс. І попри те, що в континентальному рейтингу напередодні турніру українці посідали 12-ту сходинку, а латиші – 8-му, у фіналі справжніми господарями на майданчику були саме волейболісти України.

Буквально з перших розіграшів Бойко та Омельчук спрямували по той бік сітки настільки потужну атакувальну агресію, що їхні суперники відверто знітилися. Наші хлопці справді були кращими буквально в усіх аспектах гри. Тому про якісь окремі деталі протистояння можна й не згадувати: висловлюючись сталим спортивним терміном, на майданчику було видно лише одну команду. В даному випадку, і це – неймовірно приємно! – українську. Тож у підсумку – 2:0 (21:12, 21:13), і Євген із Владиславом взялися колекціонувати цілком заслужені схвальні епітети та поздоровлення.

А за кілька хвилин, на офіційній церемонії нагородження, на честь наших спортсменів у турецькому Ізмірі двічі поспіль пролунало «Ще не вмерла України…» Отже, ще раз поздоровляємо Євгена Бойка з Владиславом Омельчуком та Ангеліну Хміль з Тетяною Лазаренко із завоюванням золотих медалей, а Ганну Чечельницьку і Дар’ю Романюк – срібних. Так тримати!

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: