Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Народна депутатка стверджує, що у Рівному її не допустили на засідання антикризового штабу щодо протидії короновірусу

Соломія Бобровська - народна депутатка України, секретарка Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва - рівнянка, обрана по загальнодержавному багатомандатному округу від політичної партії "Голос", у  власному блозі на "Українській правді" стверджує, що міський голова Рівного Володимир Хомко не допустив на засідання антикризового штабу щодо протидії розповсюдженню COVID-2019 народних депутатів України: 

"У світі бушує пандемія, всі країни, нації та народи об'єднуються для протистояння спільній біді. Але не рівненські чиновники – деяким, як відомо, закон не писаний.

Голова Рівненської міської ради дозволяє собі не пускати на засідання антикризового штабу щодо протидії розповсюдженню COVID-2019 народних депутатів України, адже він боїться незручних питань щодо готовності міста до спалаху пандемії, боїться власної неготовності. Але страх, це не вихід, пане Хомко. Ми тут зараз всі працюємо над однією метою – вберігти місто від хвороби. Здавалося б, людина, яка вже 12 років обіймає посаду мера міста мала би розуміти, що в основі нашого публічного порядку лежить координація між центральною та муніципальною владою.

Кооперуватись це не страшно, пане Хомко. Не пускати народних депутатів до міської ради – це стаття 351 КК України – перешкоджання діяльності народного депутата України. І от це вже – набагато серйозніше, ніж ті питання, які я могла би сьогодні Вам поставити.

Якщо мер дозволяє собі таку поведінку відносно народних депутатів зараз, то до чого ми дійдемо, якщо введуть надзвичайний стан? Не будемо пускати міністрів на засідання? Треба з цим щось робити.

Будемо лікувати Ваш страх народних депутатів заявами до Національної поліції та подальшими судами. Швидшого прийняття факту присутності депутатів Верховної Ради у повсякденному житті міста Рівного Вам, і міцного здоров'я та єдності – всім нам".

Наразі офіційних коментарів щодо цієї ситуації на сайті Рівненської міської ради немає.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: