Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Найкращі паски вибирали у «Рівнестандартметрології»

Основна мета заходу – допомогти споживачам зорієнтуватися у виборі представлених на ринку області традиційних українських пасок та інших хлібобулочних виробів, визначити насправді якісну, смачну і безпечну для здоров’я продукцію. У дегустації брали участь представники провідних підприємств харчової галузі області, управління ветеринарної медицини, державної служби з питань регуляторної політики та підприємництва, санітарно-епідемічної служби, управління агропромислового розвитку обласної держадміністрації та фахівці із якості Державного підприємства «Рівнестандартметрологія».
- Кращі вироби визначались за такими показниками як зовнішній вигляд, стан м’якуша, пропеченість, смак, запах, фізико-хімічні властивості, відповідність рецептури та технології виробництва вимогам нормативних документів, - розповіла керівник сектора стандартизації та інформаційного забезпечення «Рівнестандартметрології» Леся Волошина. – Не менш важливе значення мала відсутність харчових добавок та ароматизаторів, якість сировини, відповідність технологічним нормам. За усіма цими показниками кращими визнали продукцію ПАТ «Поліссяхліб», ПП Коленчук  (ТМ «Івіта»), ТзОВ «Люкс-К». Загалом ми задоволені якістю виробів, представлених на дегустації. Хочу підкреслити, що участь у дегустаційній комісії дає виробникам   можливість отримати корисні, виключно професійні поради і таким чином уникнути помилок при виробництві. Починаючи з 2007 року, наше підприємство провело понад сорок таких засідань. До нас звертаються виробники різної продукції - риби і пресервів, ковбас і м’ясних виробів, бакалійної і хлібобулочної продукції та інші, і всі вони отримують дієві рекомендації для роботи.
У процесі дегустації виникало немало запитань до представників підприємств щодо особливостей рецептури того чи іншого виробу, технології виготовлення продукції, використання інгредієнтів, проблем пакування, логістики. Прозвучали й професійні поради щодо покращення якості представлених виробів. Адже одне із завдань подібних комісій – допомогти місцевим виробникам зайняти гідне місце на вітчизняному ринку.
-  Дегустація пройшла на відмінно, - зауважив присутній на заході начальник відділу представництва у Рівненській, Волинській та Житомирській областях державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Віталій Самсон. – Завдяки плідній роботі дегустаційних комісій  виробники мають змогу отримати конкретні і дуже корисні рекомендації від фахівців.  У результаті на ринки області, можливо, навіть на ринки України буде потрапляти виключно конкурентоспроможна продукція з хорошими смаковими якостями та зовнішнім виглядом.
 Отож, смакуймо паски, радіймо весні та не втрачаймо віри у краще життя!

• Неля Заболотна

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: