Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На «Зоряний олімп» Демидівщини зійшло 82 переможці

Вітаючи учасників урочистостей, які, до речі, на такому рівні в районі проводилися вперше, голова райдержадміністрації Володимир Вінічук зазначив, що шлях до успіху завжди непростий і нешвидкий, але присутні у цій залі подолали його гідно. Він побажав подальших успіхів та дякував усім, хто вніс свою лепту і зробив все для того, аби учнівське свято відбулося.

А долучилися до фінансової підтримки свята та надали кошти для премій школярам голова обласної ради Юрій Кічатий, депутати обласної ради Данило Корилкевич та Григорій Ясиновський, сільські та селищні голови, приватні підприємці Демидівщини та Рівненщини, районні осередки Партії регіонів, Народної Партії, ВО «Батьківщина», громадська організація ВУТ «Просвіта», районна профспілка працівників державних установ, районні організації профспілок освіти та охорони здоров’я, начальник відділу охорони здоров’я В. Гірак, помічник народного депутата А. Горбатюка С. Ярош, котрі безпосередньо і нагороджували учнів, серед яких і переможці районного конкурсу «Юна творчість» Вікторія Фещук, учениця Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей» та Марія Кашпрук, учениця Боремельського НВК «ЗОШ І-ІІ ст.-колегіум». Прибув на зоряне свято і голова Рівненської обласної ради Юрій Кічатий, який був вражений такою кількістю нагороджених. Зазначивши, що вектор успішності області стрімко повернув у напрямку Демидівського району, він побажав від себе особисто та голови облдержадміністрації Василя Берташа успіхів у навчанні та подякував усім, хто організував для дітей таке свято, хто підтримав його матеріально, наголошуючи, що діти варті цього і заслуговують за свою працю на цінні подарунки.
Перемоги такого рівня особливо значимі, зазначила начальник відділу освіти райдержадміністрації Валентина Романовська. Взяти хоча б предметні олімпіади, з яких діти навчальних закладів Демидівщини (а це 2000 учнів) здобули 25 призових місць, що рівнозначно кількості призерів шкільної освіти в інших районах, де загальна кількість учнів у кілька разів більша. До того ж район славиться і стипендіатом Президента.
Вручали нагороди обдарованим дітям урочисто, супроводжуючи їх вихід на сцену аплодисментами. Водночас подяку голови райдержадміністрації та квіти отримували і наставники зоряних учнів. Подяками голови райдерж-адміністрації та грошовими преміями також було нагороджено директорів навчальних закладів, які підготували найбільше призерів, – Олександра Вальчуна (Демидівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей», 19 призових місць та перемога в обласному конкурсі екологічних бригад), Анатолія Кравчука (Боремельський НВК «ЗОШ І-ІІ ст.– колегіум», 5 призових місць на обласних олімпіадах, 1 – на Всеукраїнській олімпіаді, 1 – на Міжнародному конкурсі, 3 – на конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Рівненського відділення Малої академії наук), Галину Якимович (Малівська ЗОШ І-ІІІ ст., 6 призових місць на обласних олімпіадах, переможці обласного конкурсу Юних інспекторів руху), Людмилу Гусаревич (Демидівський будинок творчості школярів, 14 призових місць у конкурсах обласного та всеукраїнських рівнів). Процедура нагородження перепліталась пісенними та танцювальними композиціями у виконанні учнівських колективів та педагогів. А завершилося свято на високій ноті, коли усі піднялися та аплодували батькам переможців. Тож, думається, «Зоряний олімп» досяг своєї мети.
«Враження від свята – найкращі, – зазначив голова обласної ради Юрій Кічатий. – Хочу подякувати всім учасникам «Зоряного олімпу», в першу чергу дітям, які презентували освіту Демидівщини, ставши переможцями олімпіад, різних конкурсів обласного та всеукраїнського рівнів. Сьогодні організована величезна робота із вшанування дітей і вчителів, які готували цих учнів, щоб вони здобували такі високі місця й надалі. Зичу всім, хто ще не став учасником «Зоряного олімпу», готуватися і перемагати. Тому що майбутнє України – в освічених, здорових і цілеспрямованих дітях, активних громадянах нашої держави.
Я щиро дякую тим людям, які реально підтримують освіту району, зокрема Данилу Корилкевичу, його благодійному фонду «Любіть Україну», депутату обласної ради Григорію Ясиновському, голові райдержадміністрації Володимиру Вінічуку, голові районної ради Миколі Панчуку, сільським головам – всім, кому небайдуже майбутнє держави в особі наших дітей».
• Людмила Мулько

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: