Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На ЗеДепутата з Рівненщини подають до суду

4 жовтня народний депутат Олександр Аліксійчук дав коментар журналісту mediaflow щодо відміни державного фінансування політичних партій, які не пройшли бар'єр у 5%, пише "ЧаРівне".

Ми ж розуміємо, що такі великі кошти виділяти на політичні сили. Тим більше багато політичних сил є антиукраїнськими, в тому числі Партія Шарія... Ну я не бачу в ній нічого проукраїнського. Вона фінансується в тому числі і коштами з закордону, з країни-агресора. І людина виступає як противник української державності вцілому. - сказав Слуга народу. 

 На питання журналіста, чи має він якісь конкретні факти цьому, нардеп послався на інформацію у відкритому доступі Youtube.

Того ж дня, Анатолій Шарій, у своєму блозі заявив, що протягом 48 годин чекатиме на вибачення та спростування. Однак ніхто на цю заяву не відреагував і вчора, 7 жовтня, блогер на своєму фейсбук акаунті написав, що до кінця тижня позов буде у суді і виразив надію, що Олександр Аліксійчук принесе докази фінансування Партії Шарія країною-агресором у суд і виграє процес.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: