Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Володимиреччині вшанували солдатських матерів

Напередодні Міжнародного жіночого дня в рамках акції «Вшануй маму солдата» військові оперативного командування «Захід» привітали матерів тих захисників України, які поповнили лави Збройних сил України в період призову 2019 року. Підполковник Андрій Рисюк висловив слова вдячності жінкам за те, що вони виховали мужніх чоловіків, які гідно несуть службу на сторожі суверенітету та незалежності України.

Грамотами «За активну громадську позицію, подання належного прикладу виконання конституційного обов’язку та з нагоди Міжнародного жіночого дня боротьби за права жінок і міжнародний мир» за підписом командувача військ ОК «Захід» генерал-лейтенанта О. Павлюка нагородили: Людмилу Бортник, Лідію Отроду, Антоніну Славич, Валентину Волощук та Павлину Сад. Відзнаки та квіти родичам солдатів вручали заступник голови райдержадміністрації Наталія Ковальчук та військовий комісар Сергій Лісняков.

Також, як повідомляє Володимирецька РДА, почесною нагрудною відзнакою командувача військ ОК «Захід» нагородили учасника бойових дій Юрія Стрілу.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: