Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На війні загинув колишній студент Острозької академії Едуард Казмірчук

Експертиза ДНК підтвердила: 11 березня в районі Варівська, що на Київщині, загинув таки їхній мужній односельчанин Едуард Казмірчук.

«Май­же сім мі­ся­ців жев­рі­ла на­дія, ад­же Воїн вва­жав­ся без­вісти зник­лим, - зазначає очільник Ленковецької громади Юрій Криворчук.- Та, на пре­ве­ли­кий жаль, ек­спер­ти­за ДНК ви­нес­ла без­сумнів­ний ви­рок, і страш­не спо­ві­щен­ня при­ле­ті­ло в рід­ну осе­лю, в згорьова­ну ро­ди­ну... За­ги­нув муж­ній за­хис­ник, гід­ний син сво­їх бать­ків та нень­ки Ук­ра­їни».

Едуард  Казмірчук народився 24 березня 2000-го. Після закінчення школи вступив до Національного університету «Острозька академія», де навчався на спеціальності «Громадське здоров’я». Мав широке коло інтересів, був допитливим і наполегливим юнаком: брав участь у різних виховних заходах, грав на гітарі та мав чудовий голос.

Як справжній захисник рідної Батьківщини, добровільно призвався до лав ЗСУ і проходив службу як гранатометчик в одній із військових частин. З перших днів повномасштабної війни боронив рідну землю. Ворожий снаряд обірвав  життя його та  побратимів.

«Майже 7 місяців, злетівши в небо, його неупокоєна душа посилала нам з неба промінчики надії та краплинки віри, якими ми жили і молилися за його швидше повернення додому... І він повертається... Назавжди... На щиті... Але я не вірю. І ніколи не повірю, що тебе немає. І шукатиму... І чекатиму... Бо люблю тебе, як рідну дитину! Герої не вмирають!», - написала в соцмережах вчителька Захисника Людмила Петрова.

Про­щан­ня з Еду­ар­дом Каз­мірчу­ком, зазначають у громаді, від­бу­деть­ся у вів­то­рок, 27 ве­рес­ня, о 12.00 в рід­ній до­мів­ці Героя, що на вули­ці Пе­ре­мо­ги, 4, в Лавринівцях.

Тра­ур­на па­на­хи­да бу­де слу­жи­тись у міс­це­во­му хра­мі.


 

#Герої не вмирають 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: