Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На варті інтересів споживачів

– Як змінилася якість продукції протягом останнього часу?
– Наведу такий факт – у 2012 році у випробувальному центрі ДП «Рівнестандартметрологія» було проведено дослідження понад 200 зразків продукції, відібраних у торговій мережі. За результатами випробувань наші фахівці забракували… майже 40 відсотків із них!  Зросла кількість   випадків фальсифікації, особливо це стосується молочних продуктів. Дуже часто виробники масла, твердих сирів, сметани, згущеного молока замінюють тваринний жир на рослинний, «забуваючи» зазначити це у складі продукту. Серед лідерів у рейтингу продуктів, які найчастіше фальсифікують, – мед. Його дуже часто розбавляють цукровим сиропом, а це зводить смакові та лікувальні властивості нанівець. Сьогодні виробники вигадують безліч способів здешевлення собівартості продукту, а сучасні технології їм у цьому сприяють. Особливе занепокоєння викликає якість продукції, яку споживають діти. Наприклад, дуже часто у соках виробники зменшують частку плодової частини, а для покращення консистенції додають емульгатори, барвники, консерванти, підсолоджувачі, ароматизатори. Так, із яблучного соку за допомогою цих речовин роблять і персиковий, і абрикосовий, і будь-який інший сік.  
– Які інструменти  захисту споживача є у ДП «Рівне­стандартметрологія»?
– Ми здійснюємо сертифікацію харчової, промислової продукції та послуг, проводимо оцінку відповідності вимогам технічних регламентів, перевіряємо та реєструємо технічні умови, здійснюємо випробування продукції за різними показниками. Окрім того ДП «Рівнестандартметрологія» забезпечує захист споживачів від недостовірних вимірювань. Фахівці нашого метрологічного центру повіряють і ваги на ринку, і медичне обладнання у лікувальних закладах, і колонки та мірники на АЗС та багато іншого. Для цього маємо відповідне технічне забезпечення – 578 вихідних та робочих еталонів, 3 пересувних лабораторії та 21 стаціонарну повірочну лабораторію.
– З якими питаннями найчастіше звертаються до Вас споживачі?
– З питаннями, що стосуються метрології, зокрема, щодо повірки лічильників. Часто люди запитують: «Хто має займатися цим?». Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж) зазначених засобів вимірювальної техніки здійснюються за рахунок підприємств і організацій, які надають послуги з електро-, тепло-, газо– і водопостачання. Лічильники води повіряються 1 раз на 3 роки, електролічильники – раз на 4-8 років, у лічильників газу  міжповірочний інтервал різний, залежно від виду лічильника. Нерідко абонентська служба постачального підприємства суттєво прострочує повірочний термін. Покази лічильника в такому випадку можуть бути вже неправильні. Буває, що повірники бракують такі лічильники, а споживачі висловлюють обурення нам, хоча нашої провини у цьому нема.
Також часто споживачі звертаються до нас, щоб повірити тонометри чи термометри. Вони також підлягають повірці. Тож, купуючи такі прилади в аптеці, варто просити документальне підтвердження того, що вони повірені. Адже прилад може бути неякісним чи з простроченим міжповірочним терміном. Інтервал з часу повірки не повинен перевищувати половини повірочного терміну.
– Ваші фахівці також перевіряють і заклади охорони здоров’я. Яка ситуація у медичній сфері на даний час?
– Питання стану метрологічного забезпечення лікувальних закладів стало для нас одним із головних. Кілька років тому лише 30%  медичних установ області подавали нам на повірку прилади, за допомогою яких ставляться діагнози пацієнтам, проводиться лікування. Це була катастрофічна ситуація. Адже мова йшла про головне – про здоров’я. Ми почали серйозно працювати над вирішенням цього питання спільно з  управлінням охорони здоров’я, головними лікарями медзакладів, а також з органами державної влади. Нині ми регулярно проводимо перевірки лікувальних закладів. Основними недоліками, які ми виявляємо, є експлуатація засобів вимірювальної техніки з закінченими термінами повірки; неатестованих засобів випробувань; використання хімічних реактивів з закінченим терміном дії; фізіотерапевтичного обладнання, бактерицидних випромінювачів, яким не проведено контроль вихідних параметрів та контроль потужності випромінювання; вимірювання окремих показників біоматеріалу людини без дозволу на їх проведення (атестації на право проведення вимірювань у сфері поширення державного метрологічного нагляду); неповне відображення в переліку засобів вимірювальної техніки відомостей про кількість засобів вимірювальної техніки, що перебувають в експлуатації та підлягають повірці. За результатами перевірок керівникам лікарень видаються приписи на заборону застосування непридатних засобів вимірювальної техніки, на заборону проведення вимірювань та на усунення порушень метрологічних норм і правил. Відповідальні особи за допущені порушення притягуються до адміністративної відповідальності. Зауважу, що питання якості медичних послуг перебувають на особливому контролі у голови обласної державної адміністрації Василя Берташа та голови Рівненської обласної ради Юрія Кічатого.
– А що пропонуєте виробникам для покращення якості  продукції?
– Ми постійно проводимо семінари, тренінги для виробників. Інформуємо їх про нові нормативні документи. Проводимо сертифікацію та випробування продукції, повіряємо обладнання, атестовуємо лабораторії, повіряємо засоби вимірювальної техніки, розробляємо та сертифікуємо системи управління якістю, системи управління безпечністю харчових продуктів, системи екологічного керування. Для підприємців, що починають виробництво харчової продукції, організовуємо дегустаційні комісії, на яких професійні дегустатори не лише оцінюють органолептичні властивості, тобто смак, запах виробу, а й вивчають документацію та технологію, що дозволяє виробнику уникнути помилок, запускаючи продукцію у серійне виробництво. Найсучаснішими методом покращення якості продукції є запровадження систем управління якістю, систем управління безпечністю харчових продуктів. Це механізми, які дають змогу контролювати якість продукції на всіх етапах виробництва –  від надходження сировини до транспортування, реалізації вже готового виробу. Зазначу, що в країнах Західної Європи майже всі виробники мають сертифіковані системи управління якістю. Вітчизняні ж підприємства лише починають їх впроваджувати.  Загалом ми  пропонуємо широкий спектр послуг, які здатні покращити якість продукції та вивести підприємство на новий рівень. Зауважу, що нашими клієнтами є не лише українські виробники. До нас звертаються і підприємства з Польщі, Данії, Великобританії, Росії, Сербії, Словаччини, Німеччини, Австрії тощо. Нам вдалося здобути авторитет і повагу на міжнародному ринку.
– Знаємо, що Ваше підприємство проводить конкурс у сфері якості серед місцевих виробників…
– Так, ось уже впродовж 10 років ми проводимо регіональний етап Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) «100 кращих товарів України». Цей захід проходить під патронатом Президента України за сприяння Кабінету Міністрів. Конкурс відбувається на регіональному і загальнодержавному рівнях. Минулого року участь у місцевому етапі взяли майже 100 підприємств Рівненщини. Потім 10 із них представило область на всеукраїнському рівні.
Також ДП «Рівнестандартметрологія» проводить конкурс на здобуття Премії СНД. Цей захід відбувається раз на два роки. І особливо приємно, що  цього року представник нашої області – ТОВ «ККНК «Технобуд» – здобув перемогу на національному етапі відбору. На такі підприємства, які дбають про високу якість своєї продукції, і варто рівнятися.
– І наостанок, що порадите споживачам?
Ми завжди радимо споживачам уважно читати етикетку, обираючи будь-який продукт. На ній повинна бути зазначена уся необхідна інформація щодо виробника, складу продукту, терміну його придатності тощо. Проте і тут є одне «але» – технічний регламент щодо маркування дозволяє нанесення інформації шрифтом такого дрібного розміру, який дуже важко розгледіти. Батькам маленьких дітей варто зважати на наявність підсолоджувачів у продукції, адже її вживання не рекомендовано дітям до 7 років. Згідно з нинішніми вимогами до маркування, на продуктах, що містять барвники, повинне бути попередження про шкідливий вплив на увагу та активність дітей. Щоб убезпечити себе, обирайте продукцію із знаком сертифікації на етикетці.
Зазначу також, що на початку весни, коли на ринках з’являються ранні овочі, значно зростає ризик отруєння нітратами.  Нітрати, потрапляючи в організм разом з радіонуклідами, підсилюють ефект радіаційного впливу, який, в свою чергу, посилює вплив канцерогенів.  Такі овочі треба ретельно вимивати та довго не зберігати. А от з раціону дітей тепличні овочі варто зовсім виключити.
Купуючи продукти на ринку, зверніть увагу, чи повірена вага. Якщо не впевнені у достовірності зважувань – скористуйтеся контрольними вагами. На  АЗС ви можете перевірити кількість залитого пального на контрольному мірнику.
Проте головна порада споживачам – відстоюйте свої права, вимагайте у продавців документи, що підтверджують якість продукту. Адже це ваші гроші і ваше здоров’я.
Зі свого боку я можу запевнити, що ДП «Рівнестандартметрологія» й надалі відстоюватиме права споживачів та сприятиме вітчизняним товаровиробникам у підвищенні якості їхньої продукції.
• Роман Вістенко

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: