Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненській АЕС привітали переможців конкурсів

З ініціативи керівництва Національної атомної енергогенеруючої компанії «Енергоатом» у серпні-вересні серед учнів навчальних закладів населених пунктів 30-км зони спостереження Рівненської АЕС проводився конкурс на кращий малюнок та на кращий твір на тему:«Що мені та моєму селу дає робота Рівненської АЕС».  Журі конкурсу очолювали керівник прес-служби Компанії Наталія Козлова та керівник відділу роботи з громадськістю ДП НАЕК «Енергоатом» Антоніна Беньковська.

У зону  спостереження РАЕС входять 90 населених пунктів, в яких проживає 130 тис. мешканців. В основному це села Володимирецького району Рівненської  та Маневицького району Волинської областей. Учні 70 шкіл цих двох  районів й були цільовою аудиторією заходів. Конкурси на таку тематику  серед сільської дітвори проводяться вперше. Цікаво було дізнатись, що діти, які мешкають поряд з великим підприємством, знають  про його діяльність, і як ставляться до атомної станції. На пропозицию взяти участь у конкурсах відгукнулись 62 дитини, незважаючи  на те, що проводились вони у розпал літнього відпочинку та у перші три тижні навчального року.

На конкурс малюнків було подано 33 роботи, різні за технікою виконання, розмірами,  композицією; складні і примітивні, кольорові і чорно-білі, фарбами і олівцями. Дуже різні, але об’єднував їх зв’язок з атомною станцією. Було відзначено п’ять кращих робіт. Їх автори - Жук Юлія, учениця 5 класу школи с. Старий Чорторийськ, Луковець Вікторія, учениця 11 класу Володимирецької загальноосвітньої школи, Нікітчук Людмила, учениця 8 класу Костюхнівської загальноосвітньої школи, Мельничук Юлія та Луб Наталія, учениці 6 класу Рафалівської школи-інтернату, Муляр Тетяна із Сопачева.

Твори відзначались багатожанровістю. На конкурс були подані казки, оповідання, роздуми, кілька поетичних творів. Багато авторів висловлювали власну думку про АЕС, своє майбутнє. На розкриття теми претендували 26 авторів. Кращими стали роботи Кухоцького Ярослава та Якимовича Павла, учнів Антонівської школи, Павлюк Руслани, учениці 5 класу Маневицької гімназії, Рогачової Діани та Петлюка Романа, учнів загальноосвітньої школи №1 смт. Маневич.

Переможці конкурсів отримали цінні подарунки – цифрові фотоапарати, мобільні телефони, диктофон. Всі учасники – заохочувальні призи: футболку, кепку, блокнот та ручку  з символікою  НАЕК «Енергоатом».

Паралельно проводився конкурс на кращу журналістську статтю серед мас-медіа регіону. Переможці – Сергій Табаков, кореспондент газети «Вісті Рівненщини», Віктор Мазаний, кореспондент Укрінформу, Валерій Шведюк та Любов Кондратюк з кузнецовської газети «Вісті», Лариса Ярошик, журналіст з кузнецовського «Діалог-експресу». Призери отримали електронні накопичувачі та диктофон.

Свято нагородження завершилось на смачній солодкій ноті. Майбутні художники та письменники  поласували кондитерськими виробами їдальні РАЕС.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: