Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині зафіксували 4 нові випадки COVID-19

Станом на 19-ту годину 2 квітня на Рівненщині зафіксували нові випадки COVID-19. Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. 

Це три жінки та один чоловік із Сарн та Сарненського району. Усі вони контактували з хворими з села Тинне і перебувають на госпіталізації в Сарненській ЦРЛ. 

На цей час на Рівненщині підтверджено 23 випадки зараження коронавірусом, з них - 3 летальні. 

З 20 хворих в Сарненській ЦРЛ знаходяться 13, у Рівненській - 5. Семеро хворих - у важкому стані. 

Двоє чоловіків із Рівного із легкою формою хвороби перебувають на самоізоляції удома. 

 
Офіційна інформація голови Рівненської ОДА, керівника Цілодобового оперативного штабу з протидії коронавірусу Віталія Коваля. 02.04.2020 / 19:00

Станом на 19 годину 2 квітня на Рівненщині підтверджено 4 нових випадки захворювання на COVID-19. Три жінки та один чоловік з Сарн та Сарненського району. Усі вони контактували з хворими з села Тинне і перебувають на госпіталізації в Сарненській ЦРЛ. На сьогодні на Рівненщині офіційно підтверджено 23 випадки захворювання на COVID-19, з яких 3 летальних. З двадцяти хворих в Сарненській ЦРЛ знаходяться 13, у Рівненській міській лікарні - 5. Семеро з них у важкому стані. Ще двоє чоловіків з Рівного з легким перебігом хвороби перебувають на самоізоляції вдома. Наголошую, у таких випадках госпіталізація не обов’язкова. Проінспектував сьогодні Дубенську міську лікарню. Медзаклад визначений одним із 5-ти в області для лікування хворих на коронавірус. Особисто перевірив інформацію, що лікарня нібито знаходиться в жахливому стані, стіни вкриті грибком і вона непридатна до прийому хворих на COVID-19. Констатую - це неправда. Дубенська ЦМЛ в разі спалаху коронавірусу може прийняти на лікування близько сотні людей. Нині в медзакладі є 6 апаратів ШВЛ, ще 2 замовлено та очікується доставка. Ліками забезпечені. На Рівненщині створили 65 мобільних бригад для перевірки на коронавірус. Вони виїжджають до жителів Рівненщини та беруть аналізи для перевірки на COVID-19, щоб зменшити контакт хворих з іншими людьми. Одна з таких бригад уже працює у селі Тинне Сарненського району, де були зафіксовані перші випадки коронавірусу. Бережіть себе!

Posted by Віталій Коваль on Thursday, April 2, 2020

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: