Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині з початку війни кількість донорів зросла вдвічі

Про це розповів директор департаменту цивільного захисту та охорони здоров’я населення Рівненської ОДА Олег Вівсянник. За його словами, побільшало й тих, хто здавав кров вперше.

«Ми повинні постійно мати запас препаратів крові. Його визначаємо спільно з МОЗ та іншими службами. Тому хочемо бачити вмотивованих донорів. Кожна здача крові допомагає врятувати три життя, - пояснив директор профільного департаменту. - У нашому Центрі препаратами крові забезпечують не лише жителів Рівненщини, а й прифронтові області».

Також Олег Вівсянник додав, що Рівненський обласний центр служби крові - єдиний в області заклад, де є цілісний ланцюг від забору і до виготовлення препаратів. Опрацьована й логістика доставки. Загалом тут можна зустріти від 70 до 100 донорів щодня.

Окрім того, у центрі обладнали укриття, де встановили 2 крісла для донорів та резервне живлення електроенергії. Також нещодавно від закордонних колег отримали автомобіль, який вже переобладнують. Відтак, виїзні бригади незабаром зможуть дістатися у віддалені населені пункти.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: