Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині відкрили інфклюзивно-ресурсний центр для діток з особливими потребами (ФОТО)

В області продовжують створювати умови для розвитку дітей з особливими освітніми потребами.Новий інклюзивно-ресурсний центр відкрилипершого листопада на базі Старосільського НВК, що на Рокитнівщині.

Тут обладнали кімнату для проведення груповихпсихолого-педагогічних занять, а також місце, де діти зможуть займатись лікувальною фізкультурою. Кімнати оснащені найкращим інтерактивним та сенсорним обладнанням, різноманітним ігровим матеріалом та спортивним інвентарем.

«Не залежно від відстані населених пунктів до великих міст, мережа інклюзивно-ресурсних центрів має бути сформована всюди. Створення таких центрів – це шлях гуманності. Це вже 23 інклюзивно-ресурсний центр в області», - зазначив начальник управління освіти і науки РОДА Григорій Таргонський. 

Інклюзивно-ресурсний центр є установою, що утворюється з метою забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти, в тому числі у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, які забезпечують здобуття загальної середньої освіти, шляхом проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини, надання психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг та забезпечення їх системного кваліфікованого супроводу.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: