Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині триває тренінг "Молодіжний працівник"

У місті Рівне з 15 по 18 жовтня 2021 року на базі РОК “Підкова” проходить спеціалізований тренінг "Залучення та координація волонтерів" програми «Молодіжний працівник».

Тренінг розроблений Програмою Волонтери ООН в Україні. Участь у заході беруть випускники та випускниці Базового рівня Програми "Молодіжний працівник".

Програма Волонтери ООН в Україні - програма Організації Об’єднаних Націй, яка сприяє миру і розвитку шляхом поширення волонтерства у всьому світі.

Завдання тренінгу:

— розвинути компетентність учасників у ключових теоретичних та практичних аспектах волонтерської діяльності та менеджменту волонтерських програм;

— поінформувати учасників про сутність, роль та форми волонтерської діяльності молоді, глобальні та локальні підходи до залучення, менеджменту та мотивації волонтерів;

— ознайомити учасників із кращими світовими та національними практиками та інструментами роботи з волонтерами.

Довідка

Навчальна програма “Молодіжний працівник” започаткована у 2014 році Міністерством молоді і спорту України, Державним інститутом сімейної і молодіжної політики та Програмою розвитку ООН. Метою програми є підвищення кваліфікації молодіжних лідерів та фахівців молодіжної галузі в умовах децентралізації задля підвищення ефективності розробки та реалізації обгрунтованої молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях.

#програма  #волонтер 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: