Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині триває імунопрофілактика проти 10 календарних інфекцій

Дотримання санітарного законодавства та готовість закладів освіти до  надзвичайних ситуацій у літній період обговорили під час засідання Державної комісії з питань ТЕБ і НС.

Від Рівненщини в онлайн студії в комісії взяли участь перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, начальник ГУ ДСНС України у Рівненській області Сергій Крук, керівники структурних підрозділів ОДА.

Як наголосив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в Україні триває імунопрофілактика від 10 інфекційних захворювань, передбачених календарем щеплень. У 2020 році темп імунізації від вакцинокерованих інфекцій зберігся. Це означає, що рівень до щеплень зростає. Разом з тим, перебуваючи в періоді пандемії та вакцинації від СOVID-19, важливо не допустити зменшення темпів щеплень жителів області від керованих інфекцій.

В Україні до Національного календаря щеплень входить вакцинація проти 10 інфекційних захворювань: гепатит В, туберкульоз, кір, паротит, краснуха, дифтерія, правець, кашлюк, поліомієліт, хіб-інфекція.

Також під час комісії наголошено, що заклади освіти області повинні бути готові захисту та дій при будь-яких надзвичайних ситуаціях. А саме наразі актуальне питання посилення протипожежного захисту об'єктів освітньої галузі. До слова, на Рівненщині за 2020-2021 роки не зафіксовано жодної пожежі в освітніх закладах. Разом з тим, в Україні сталося 114 пожеж , де загинуло 13 людей. Тому наголошено на важливості питання забезпечення шкіл та дитсадків необхідним пожежним обладнанням.

За  результатами засідання Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ухвалила низку рішень.


Рівненська ОДА

#ТЕБ і НС  #РОДА.  #щеплення 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: