Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині трирічний хлопчик підпалив ковдру - його восьмимісячний братик дістав значні опіки

На Рівненщині в смт. Клесів восьмирічний хлопчик ненароком підпалив ковдру свого братика. Відразу ж почав кликати батька, але кількох хвилин вистачило, щоб полум'я охопило дитину. 

Наразі обпечений малюк нині перебуває у реанімаційному відділенні. До опікового центру його доставили у критичному стані - у дитини 25 % опіків тіла, повідомляє ТСН

- Опіки достатньо глибокі, із ураженням м'яких тканин і кісток склепіння черепа, лівої кисті, - розповів лікар-комбустіолог інтенсивної терапії обласного опікового центру Петро Соловей. 

Як розповіла мати дитини, у цей час вона саме пішла у ліс по ягоди, а чоловік у цей час доглядав за трьома дітьми. Де її син знайшов запальничку - гадки не має. 

- ДІти гралися. Малий взяв запальничку та підпалив ковдру, де лежав найменший. І загорілася ковдра, - розповіла Галина Трищук. 

Коли ж чоловік зайшов у будинок, то вже все було охоплено вогнем. Чоловік загасив полум'я, а дитину повезли у райлікарню. 

- На роботі доводиться бачити різне, але станом цього хлопчика я був приголомшений, - ділиться рятувальник Вадим Кузака.

Родина живе небагато, тож потребує і фінансової підтримки. Хоч частиною ліків забезпечує лікарня, проте потрібно буде десятки тисяч гривень - лікування розтягнеться на місяці. 

Самого 3-річного Сашка у тому, що сталося, не винять. Поліція тим часом вирішує, чи карати батьків. З'ясовують - це був нещаний випадок чи недогляд. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: