Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині судитимуть осіб за недобросовісне використання землі

Сарненською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальні акти у кримінальних провадженнях стосовно трьох осіб за фактами безгосподарського використання земель.

За даними слідства, житель с. Грицьки Дубровицького району, в порушення вимог земельного законодавства створив штучну водойму (ставок) на земельній ділянці, яка йому надавалась для ведення особистого селянського господарства без зміни її цільового призначення. Внаслідок таких протиправних дій особи частина земельної ділянки  виведена із земель  сільськогосподарського обороту.

Аналогічно житель м. Сарни, не ініціюючи питання перед органом місцевого самоврядування зміни цільового призначення наданої йому земельної ділянки, незаконно облаштував на ній штучну водойму (ставок).  

Крім того, житель с. Кисоричі Рокитнівського району на земельній ділянці, яка надана йому у користування для ведення особистого селянського господарства, всупереч положенням Земельного кодексу України розмістив на ній  об’єкти по виробництву щодо випалювання деревного вугілля, зокрема, цистерни, тимчасові споруди тощо. Здійснення чоловіком вказаної діяльності призвело до виведення землі із сільськогосподарського обороту.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснювалось  слідчими слідчих відділів територіальних підрозділів ГУНП в Рівненській області за процесуального керівництва прокурорів Сарненської місцевої прокуратури.

 

 

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: