Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині стартувала Спартакіада «Рух заради здоров’я»

Її проводять у підвідомчих установах департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА. Це спортивне свято вже стало традицією, а цьогорічна подія буде уже десятою.

Розпочнеться Спартакіада 8 липня серед підопічних КЗ «Рівненський психоневрологічний інтернат», а завершиться 7 вересня у КЗ «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації». Фінал буде приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

Захід відбуватиметься у два етапи. Перший пройде на базі установ соціального захисту населення, де учасники змагатимуться тільки між собою, щоб визначити склад команди, яка візьме участь у другому етапі, на якому вже буде визначений єдиний переможець серед усіх збірних команд з кожного закладу. Загалом буде сформовано 8 команд із різних установ.

Спартакіада передбачає подолання естафет, наприклад, таких як футбол, флорбол, баскетбол, фризбі, мікс. Їх розробляють фахівці обласного центру «Спорт для всіх» щоб випробування були цікавими і під силу людям з інвалідністю та людям похилого віку. Адже для підопічних інтернатів та пансіонатів ці змагання стали дуже очікуваною та улюбленою подією, яка дарує усім учасникам гарний настрій, рух, емоції і спілкування.


Рівненська ОДА

#спартакіада  #Спорт для всіх 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: