Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині розпочинається проект «Rivne work hub»

Мова йде про обласну координаційну платформу для роботодавців та працівників. Це такий майданчик для спілкування: роботодавець – центр зайнятості - центри професійної підготовки. 

Системні рішення - потребують системної роботи. Вже завтра, в рамках проекту, розпочинаємо цикл зустрічей. Основна ціль – популяризувати робітничі професії.

До нас часто звертаються підприємці, яким не вистачає кваліфікованих кадрів. Роботу у цьому напрямку ми уже розпочали. Відкрили на Рівненщині 25 навчально-практичних центрів, де готують професійних будівельників, майстрів деревообробної галузі, газозварювальників та інших фахівців. Разом з тим, перекваліфікацією вже дорослого населення займаються Центри зайнятості.

Для успішного результату ми вирішили об’єднати зусилля всіх. Експерти вже розпочали опитувати понад 800 роботодавців, аби визначити реальні потреби на ринку праці. Потім, через ПТУ та ЦЗ, готуватимемо необхідних майстрів. Адже є попит на висококваліфіковані робітничі кадри. 

Бізнес дає замовлення - влада сприяє їх отриманню. Люди, які навчатимуться, здобуватимуть не лише нові професії, вони матимуть робоче місце, високу зарплату, впевнене майбутнє. А це складова програми "Лелеки", над якою ми теж працюємо. Нагадаю, її ціль - забрати заробітчан на  Батьківщину.

Загалом, наша мета – зробити Рівненщину краєм, куди хочеться не лише повертатися, а й звідки не хочеться їхати.

Голова Рівненської ОДА, Віталій Коваль

#Коваль  #Rivne work hub  #проект 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: