Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині представники ОБСЄ проводять моніторинг поліцейської діяльності

Сьогодні, 21 жовтня, в Головному управлінні Національної поліції в Рівненській області відбулася робоча зустріч керівництва відомства з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Присутні обговорили питання забезпечення безпеки та правопорядку в  регіоні, взаємодії поліції з іноземними партнерами, громадським суспільством задля ефективності спільної роботи.

Представників моніторингової місії поінформували про стан безпеки жителів області, роботу поліції у напрямі протидії злочинності та домашньому насильству, охорони публічної безпеки та правопорядку, заходами щодо недопущення поширення COVID-19.

Начальник управління превентивної діяльності Руслан Жук продемонстрував присутнім як працює службовий планшет, що сканує QR-коди сертифікатів про вакцинацію, та заразом перевірили ним гостей. Крім того, він зазначив, що на Рівненщині понад 80% поліцейських уже вакцинувалися. 

Заступник начальника ГУНП в Рівненській області Руслан Стрельбіцький наголосив, що завдяки партнерству з іноземними колегами поліція постійно переймає позитивний досвід роботи та втілює інноваційні проєкти. Так, на території області впроваджено систему відеоспостереження "Custody Records", а в майже всіх районних управліннях та відділах поліції працюють фронт-офіси, орієнтовані на оперативне та результативне  надання поліцейських послуг в комфортних для громадян умовах.

Також Руслан Стрельбіцький додав, що в області ефективно впроваджується проєкт "Поліцейський офіцер громади", до якого долучилися майже всі територіальні громади. 

А наостанок гості зацікавилися пропозицією ознайомитися із роботою поліцейських станцій та блоку превенції зокрема.  

Відділ комунікації поліції Рівненської області 

 

#ОБСЄ  #102 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: