Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині попрощались з загиблими Віталієм Орловим та Олександром Гергелюком

14 липня в Рівненському районі відбулися поховання військовослужбовців Збройних Сил України, які віддали життя за мирне небо над нашою головою. Ціною власного життя зупиняли війська загарбника Віталій Орлов та Олександр Гергелюк.

38-річний Віталій Орлов народився та проживав у м.Здолбунів, навчався у Квасилівській школі, по завершення школи - у Мирогощанському аграрному коледжі на факультеті механізації.
Проходив строкову військову службу у лавах Збройних Сил України, де був водієм-механіком. У цивільному житті працював на будівництві. З початком війни Віталій Орлов без вагань вирушив захищати Батьківщину від окупантів.

09 липня військовослужбовець загинув у бою за Батьківщину на Донеччині.

24-річний старший солдат Олександр Гергелюк з с.Тучин Гощанської селищної ради загинув під час виконання бойового завдання в районі села Івано-Дар’ївка, що на Донеччині.

Героя, який віддав своє життя за Україну, живим коридором пошани зустрічали рідні, близькі, друзі, побратими та жителі Гощанської громади.

Молодий та вродливий, веселий та чесний, а ще патріот України – таким назавжди залишиться у пам’яті побратимів, рідних та друзів Олександр Гергелюк.

Спочивайте з миром, вірні сини України!
Глибокі та щирі співчуття родинам загиблих військовослужбовців.
Вічна пам'ять та шана захисникам України!


Начальник Рівненської районної військової адміністрації Олександр Коваль.

#Герої не вмирають 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: