Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині підтверджено каліфорнійський грип, одна людина померла

 

Каліфорнійський грип A/H1N1 вже підтверджений на теренах Рівненської області. Про це сьогодні повідомили в управлінні охорони здоров’я.

Нині на Рівненщині грипом хворіють понад вісім тисяч осіб. Епідпоріг у нашій області не перевищений, однак є райони, у яких введений карантин – це Радивилівський, Зарічненський, Дубенський райони, а також місто Вараш.

23-го січня в Рівненський області зареєстрований один летальний випадок через ускладнення грипом, в Україні – п’ять. В усіх випадках люди не мали щеплення, а також пізно звернулися до лікаря.

«Грип – сезонне захворювання. Листопад і жовтень – найкращий період для щеплення, однак вакцинуватися проти грипу можна і зараз, – зазначила головний спеціаліст управління охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Яценя. – Каліфорнійський грип – не китайський вірус, він лікується. Головне – своєчасно звернутися за медичною допомогою. Закликаю всіх: не лікуйтеся самостійно і не відкладайте своє здоров’я «на потім»».

 Зокрема, найважче грип протікає в дітей до двох років, вагітних, людей віком від 60-ти, а також у хворих на діабет, серцево-судинні захворювання та захворювання легенів.

Олександра Нагорна

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: