На Рівненщині оштрафували настоятеля храму, який провів масову службу на кладовищі
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині оштрафували настоятеля храму, який провів масову службу на кладовищі

На Рівненщині суд оштрафував на 17 тисяч гривень настоятеля храму за проведення масового богослужіння під час карантину. Про це повідомляє LIGA.net з посиланням на Єдиний реєстр судових рішень

Як зазначається, 26 квітня настоятель Петро-Павлівського храму с. Хорів провів службу на кладовищі за участю більше 10 осіб. У суді священнослужитель пояснив, що зібрання людей не проводив, а лише оголосив, що "вийде на кладовище та пройде навколо нього два рази, зупиниться біля могил священників та зачитає загальну молитву для всіх". Крім того вказав, що завчасно людей не збирав і вони самі прийшли на кладовище. 

При цьому свідки також стверджували, що священник служби не проводив, а лише здійснив службу на могилах священників. А також, що присутні на богослужінні віряни тримали необхідну у 1,5 м дистанцію. Однак, ці твердження у суді спростували надані відеоматеріали. 

Зі слів сільської голови, вона особисто телефонувала до настоятеля храму та попередила його про заборону відвідування громадянами кладовищ. 

Зрештою суд оштрафував священника на 17 тисяч гривень. Також суд попередив: якщо штраф не буде сплачено у 15-денний термін, його сума подвоїться - до 34 тисяч гривень. 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: