Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині хочуть збудувати онкоклініку для дітей

На Рівненщині фонд "Усмішка Тимоші" збирає гроші на будівництво онкологічної клініки. До збору долучився і фотохудожник Іван Мулик, він влаштував благодійну виставку світлин.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

"Усмішка Тимоші" – так називатиметься дитяча онкологічна клініка в селі Дуліби Гощанської громади. На її будівництво збирає кошти однойменний благодійний фонд.

Його керівниця Юлія Санько зазначила: орієнтовна площа медзакладу – вісім тисяч квадратних метрів. Проєкт клініки передбачає окремі палати для кожної дитини і її батьків, а лікування здійснюватимуть запрошені лікарі з Італії.

"Два роки тому наш середній син захворів на рак крові. Після довгого лікування в Україні, Білорусії, згодом в Італії, він пішов на небо, а в нашому серці залишився біль за наших дітей, які змушені в наш час у не дуже хороших умовах проходити лікування. Ми хочемо побудувати перший в Україні християнський онкологічний центр для дітей з раком крові", – розповіла Юлія Санько.

Вартість будівництва 16 мільйонів євро, зібрали наразі "мало", сказала ініціаторка.

До збору коштів долучився й фотохудожник Іван Мулик. В Рівненській обласній бібліотеці відкрилася виставка його світлин, кожну з яких можна придбати. В такий спосіб охочі можуть пожертвувати гроші на будівництво майбутньої онкоклініки. Виставка має назву "Боже, хто рівний тобі?".

"Цими всіма світлинами я хочу навести фокус на центральне фото з темою виставки. Тому що я тільки передаю те, що бачу навколо себе, але, фактично, я давно в це вірю, з самого дитинства. Я просто дивуюся цій красі, тому що розумію, що в усього є творець", – сказав автор Іван Мулик.

Триватиме виставка до завершення циклу новорічно-різдвяних свят.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: