Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині фельдшерка "швидкої" прийняла пологи в автомобілі

12 червня, о 1:10 на лінію 103 надійшов виклик від схвильованого чоловіка, який розповів, що везе до лікарні свою вагітну знайому.

«Мене попросили відвезти в пологове у Зарічному. Ми в селі Храпин... Дороги фактично не має. Я не доїду. У жінки почалися пологи (37 тиждень). Я не знаю що робити», - йшлося у повідомленні.

 На зустріч автомобілю, де перебувала пацієнтка, негайно виїхала бригада із Зарічненської підстанції екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Проте, чоловік який викликав швидку не міг пояснити, де саме вони їдуть.

 «У жінки посилюються перейми. Навколо ліс, дороги нема. Я не знаю, де ми...», - розповідав збентежений чоловік.

Проїхавши майже 20 км по бездоріжжю медики таки побачили автомобіль з вагітною.

 На момент прибуття швидкої - пологи вже розпочалися. Переносити жінку в карету швидкої вже не могли. Фельдшер Наталія Ціпух прийняла пологи в автомобілі. Вони пройшли без ускладнень. Народився хлопчик. Породілля - у задовільному стані. Артеріальний тиск та інші показники гемодинаміки в нормі. Породілля та немовля перемістили в карету швидкої та транспортували до Зарічненської районної центральної лікарні для подальшого огляду.

Відомо, що в 34-річної жінки це 5-ті пологи. Народився хлопчик вагою 3 100 грамів.

Щиро дякуємо фельдшеру Наталії Ціпух та водію Івану Островському за професійну та оперативну роботу! Незважаючи на складні умови - ви виконали чудову роботу!


Рівненський обласний центр екстреної медичної допомоги

#пологи  #103 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: