Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині двоє невакцинованих жителів подали до суду через відсторонення від роботи

В Україні найпершими обов’язковій вакцинації проти коронавірусу підлягали педагоги та посадовці. Згодом до цього переліку додали ще соцпрацівників і співробітників стратегічних підприємств.

Доволі скандально ця тема проходила в селі Степангород Вараського району, де з 87-ми працівників навчального закладу від коронавірусу щеплені лише 5 людей. Відтак, всі решта повинні бути відсторонені від роботи без збереження заробітної платні.

Джерело  Рівне Медіа.

Люди не погоджувались із відстороненням, але згодом 38 таки вакцинувались. Про це повідомила координаторка вакцинації в області Олена Гандзюк.

«Це вже непоганий результат і ми будемо сподіватись, що кількість вакцинованих все-таки зросте. У Вараському районі серед всіх працівників освіти вакциновано вже 94%. Досить високий рівень вакцинації, який дозволить більшості закладів освіти працювати у звичайному режим, а не в дистанційному», - сказала посадовиця.

Вона також додала, що двоє працівників подали позови до суду через відсторонення від роботи через відсутність вакцинації проти коронавірусу чи негативного ПЛР-тесту. Чи це педагоги чи працівники інших сфер – нині невідомо.

«На сьогодні у нас є інформація щодо двох позовів до суду. Вони ще не завершені. Будемо спостерігати, хоча ми абсолютно переконані в тому, що якщо людина працює у колективі, у замкнутому просторі, вона повинна створити безпечне середовище», - додала Олена Гандзюк.

#вакцинація  #суд 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: