Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині чоловік, що збував підакцизний алкоголь, понесе кримінальну відповідальність

Прокурорами прокуратури Рівненської області забезпечено підтримання публічного обвинувачення у суді під час розгляду обвинувального акту у кримінальному провадженні стосовно 39-річного  жителя м. Рівне, який вчинив злочин передбачений ч. 1 ст. 204 КК України (тобто незаконне придбання з метою збуту, зберігання з цією метою, збут та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового, алкогольних напоїв).    

Прокуратурою доведено, що чоловік, не будучи зареєстрований як суб’єкт господарювання, не маючи ліцензії на виробництво та торгівлю алкогольними напоями, з метою збагачення у серпні 2018 року придбав велику партію підакцизних товарів, які зберігав у гаражному приміщенні, а в подальшому збував на території області.   

У судовому засіданні обвинувачений свою провину визнав у повному обсязі.

Вироком Рівненського міського суду обвинуваченого визнано винним у скоєному злочині та призначено покарання у виді штрафу в розмірі п’яти тисяч  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 85 000 гривень.

За рішенням суду незаконно виготовленні підакцизні товари, вилучені у ході досудового розслідування, підлягають знищенню.  

За матеріалами прес-служби прокуратури Рівненської області.

##Рівненщина #суд #покарав #чоловіка #підакцизний алкоголь 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: