На Рівненщині буде ще один парк - індустріальний?
Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Рівненщині буде ще один парк - індустріальний?

На створенні парку наголосив голова Рівненської ОДА наголосив під час засідання круглого столу «Індустріальні парки: недосяжна мрія чи реальний шанс для розвитку економіки Рівненщини?».

Індустріальні парки є в багатьох країнах світу. Зокрема, в Південній Кореї вони виробляють 70% ВВП країни. В Україні нині зареєстровано 42 Індустріальні парки, проте реально працюють лише п’ять. До обговорення запросили представників потужних діючих міжнародних кампаній та потенційних інвесторів. Також були присутні народні депутати, представники місцевої влади, повідомляється на офіційному сайті РОДА. 

«На сьогодні Індустріальні парки є у всіх областях України, крім Рівненщини. Плануємо це виправити. В рамках розвитку технологічного хабу почали переговори із девелоперськими компаніями, які допоможуть розпочати діяльность індустріального парку на Рівненщині. Не на папері, а на ділі», - зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Він також нагадав, що сьогодні в Європі скорочуються виробництва. Тож в рамках міжнародного перерозподілу праці інвестори шукають нові ринки для перенесення своїх заводів та підприємств. «Наявність Індустріального парку на Рівненщині - це зелене світло для них. Реалізація даного проекту - справа довгограюча. Проте сьогодні маємо для цього волю та ентузіазм. Боротьба за інвестиції потребує зусиль та наполегливості. І ми до цього готові», - підкреслив Віталій Коваль.

За словами представників компаній «Kronospan» та «Verallia», вони працюють на Рівненщині та готові до розширення виробництв. Адже ринок достатньо цікавий. Втім, деякі бюрократичні процедури некомфортні для іноземного бізнесу. Серед них: надання та оформлення дозволів, проблеми із постачанням залізничних вагонів, відсутня інформація про стан ґрунтів тощо. 

Чи стануть ці плани реальністю - покаже майбутнє. І, здаться, не таке вже й близьке. Бо нещодавно ми вже повідомляли, що обласна влада не має коштів на добудову спортивного комплексу в Рівному.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: