Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На початку травня у громаді на Рівненщині відловлюватимуть бродячих тварин

На початку травня, а саме 1-го та 2-го числа у Володимирці поновлять вилов бродячих тварин.

Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Володимирецької селищної ради.

Селищна рада ще на початку року домовилась про вилов із громадською організацією «Порятунок чотирилапих» (місто Луцьк). Перший етап вилову відбувся в березні. Тоді з вулиць забрали 18 псів, а з бюджету заплатили 32400 гривень (по 1800 за тварину). Собак відвезли у притулок, що знаходиться у Луцьку.

Власників тварин закликають уважніше слідкувати за своїми улюбленцями під час зазначених днів, аби їх не забрали. У березні вже були подібні випадки, проте тоді господарям повернули їхніх собак. Забираючи свого улюбленця власники мають сплатити штраф – 1500 гривень.

"Хочемо наголосити, що проблема бродячих тварин вирішується лише комплексно. Відлов не допоможе, якщо власники будуть безвідповідально ставитись до своїх улюбленців. Собак, котів та інших тварин треба належно доглядати, роблячи усі необхідні щеплення; вигулювати на повідку і не відпускати без контролю; стерилізувати при необхідності, не провокуючи неконтрольованого розмноження; не виганяти з двору старих чи немічних. Лише спільними зусиллями можна вирішити цю проблему", – йдеться у публікації.

#бродячі тварини  #Володимиреччина  #Рівненщина 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: