Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Острожчині запрацював унікальний відгодівельний майданчик для великої рогатої худоби (ФОТО)

У селі Вельбівне Острозького району офіційно відкрили майданчик для відгодівлі великої рогатої худоби. Такий проект реалізували за підтримки Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку".

Проект зі створення відгодівельногокомплексу передбачає утримання 1000 голів великої рогатої худоби м'ясних порід. Молодняк ВРХ планується отримувати шляхом штучного осіменіння корів спермою м'ясних гібридних бугаїв в особистих селянських господарствах.

 

Ідея започаткування розведення ВРХ з’явилася у ТОВ «Лебідь АГРО».

Для початку у відгодівельний комплекс взяли 30 телят, але на майбутнє чисельність поголів’я збільшиться. Адже механізм вирощування бичків на такому комплексі простий, ефективний і економічно вигідний.

 

 

За словами голови Острозької РДА Людмили Козак, відкриття майданчику має багато переваг. Серед них – збільшення робочих місць, надходження додаткових зборів до районного бюджету, які дадуть змогу стимулювати розвиток індивідуального тваринництва в приватних господарствах.

 

 

«Це новий виробничий об’єкт з тваринництва на Рівненщині. В області тваринництвом займається лише 15% суб’єктів господарювання, а все через складнощі під час роботи з худобою. Але завдяки передовим високотехнологічним підходам до вирощування вдасться значно скоротити період набору твариною товарної маси. Крім того, таке господарство стане демонстраційним майданчиком та тренінговим центром для фермерів», - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Рівненської ОДА Надія Переходько.


В рамках даного заходу відбулись дві навчальні сесії на теми: «Використання сперми м'ясних гібридних бугаїв на молочному поголів'ї, як спосіб управління ринковими ризиками» та «Кооперація виробників у вирощуванні якісної яловичини».

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: