Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На межі з Рівненщиною з’явилися російські «Іскандери»

Росіяни шукають позицію, яка дозволить «діставати» ракетами з дальністю стрільби в 500 км по об’єктах західної та центральної України, повідомляє Defense Express.

Одразу з декількох джерел Defense Express стало відомо, що окупанти 22 травня цього року на білоруській території перемістили три пускові установки ОТРК «Іскандер» із району Осиповичів у Могильовській області до міста Речиця в Брестській області.

Ця точка розташована буквально в 6 кілометрах від державного кордону України.

Обрана позиція дозволяє оркам із складу 107 ракетної бригади 35-ої армії Східного військового округу РФ бити по об’єктам в західній та центральній частинах нашої держави, до лінії Подольськ (Одеська область) – Лубни (Полтавська область) – Глухів (Сумська область).

Але навіть якщо рашисти аж так близько до нашого кордону поставили свої «Іскандери», не факт що саме звідти будуть нові ракетні удари по нашій території. Ці показові переміщення могли бути проведені з провокативною метою.

Бо є така дивна деталь: зазвичай рашисти оперують дивізіонами ОТРК «Іскандер», в які входять чотири машини з пусковими установками, а тут їм знадобилось чомусь переміщати тільки 3 із 4 машин дивізіону. Для розуміння, бригадний комплект «Іскандерів» - це одразу 12 машин з пусковими установками.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: