Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Костопільщині в обійсті священика пролунав вибух

Подія трапилась в ніч на 4 січня 2020 року. У дворі будинку священика Даниїла Ільницького пролунав сильний вибух. Пошкоджено будинок.

 Сильний звук вибуху, пише https://rivnepost.rv.ua/, розбудив родину Ільницьких о першій ночі. Отець Даниїл спочатку виглянув у вікно, а згодом пішов на вулицю. Подивитись , що трапилось, розповідає батюшка, також вийшли двоє сусідів.

«Сусіди оглядали свої металеві ворота, кажуть здалося, що саме по них чимось кинули, - каже отець Даниїл Ільницький, настоятель Свято-Іоанно-Богословської церкви у селі Маща Костопільського району, - Я теж оглянув ворота і двір наскільки це можливо було при світлі ліхтаря, однак нічого підозрілого не помітив».

Коли ж родина священика прокинулась у ранці, то була шокована - на дворі біля хати лежала трилітрова банка з розлитою речовиною, а у фундаменті будинку, що був обшитий листовим металом утворилася діра від вибуху.

« О 7 годині ранку ми викликали поліцію, приїхали, оглянули, щось записали і поїхали, - розповідає дружина священика матушка Анна. – Так було і минулого разу тільки толку від правоохоронців немає ніякого, мені здається вони навіть зловмисників не шукають».

Місяць тому на двір Ільницьких вже кидали пляшку з горючою сумішшю, зловмисники досі не знайдені. Місце події тоді оглядали представники кінологічної служби.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: