Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Костопільщині незаконно виготовляють деревне вугілля

Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу спільно з представниками Управління СБУ в Рівненській області під час рейдового заходу  відстежували дотримання вимог природоохоронного законодавства на території Костопільського району Рівненської області.  На жаль, порушення зафіксовані.

За результатами заходу, як повідомляє  Державна екологічна інспекція Поліського округу, виявлено порушення порядку провадження господарської діяльності жителем с.Лісопіль Костопільського району, а саме виготовлення деревного вугілля за допомогою 2 (двох) установок без документів дозвільного характеру, а також порушення природоохоронного законодавства в частині використання земель. Працівниками Інспекції були відібрані проби грунтів для визначення рівня забруднення земель даної території.

За фактами порушень власника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст.52 КУпАП та складено протокол за ч.1 ст.164 КУпАП., який буде передано на розгляд до суду. Правопорушнику надано припис про усунення виявлених порушень, а також будуть виставлені претензії про відшкодування нанесених збитків.

Робота Державної екологічної інспекції Поліського округу щодо виявлення фактів порушення вимог природоохоронного законодавства на території Рівненської та Житомирської областей триватиме і надалі.

 

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: