Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На Кореччині розгорілася битва за врожай між двома господарствами

На Рівненщині у суботу, 18 липня, представники фермерського господарства не пускають техніку іншої фірми збирати свій врожай. Інцидент відбувається у Корецькому районі поблизу сіл Іванівка й Даничів. Про це Суспільному стало відомо від представників господарства "Поліський стандарт".

Саме представники останнього напередодні, 17 липня, пікетували в Рівному Господарський суд. Люди обурювались ухвалою судді Романа Романюка від 14 липня, згідно з якою не можуть збирати, транспортувати та зберігати врожай із заставленої території.

Цією ухвалою суд частково задовольнив заяву підприємства "Цефей-Еко" з Житомирщини, яке намагається стягнути з "Поліського стандарту" заборгованість. Але опоненти називають ситуацію спробою рейдерського захоплення їхніх земель та врожаю.

18 липня зранку, за словами заступника виконавчого директора Юрія Власюка, збирати врожай ріпаку "Поліського стандарту" приїхало два комбайни опонентів та орієнтовно 15 чоловік. З боку місцевих зібралось три десятка і люди продовжують прибувати, – каже пан Власюк.

"Ми їх блокуємо на ділянці Іванівка – Даничів. Поліції приїхало багато. Вони шукають якісь папери, ухвали. Це якесь беззаконня, на нашу думку. Ми будемо стояти до останнього, що ж нам лишається робити", – каже заступник виконавчого директора.

У пресслужбі поліції області Суспільному повідомили, що на місці інциденту присутні правоохоронці й забезпечують охорону публічного порядку та безпеки.

"Дізнавачі Корецького відділення поліції внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості за попередньою правовою кваліфікацією статті 356 (самоправство) та 358 (підробка документів) Кримінального кодексу України. У рамках досудового розслідування встановлюються усі обставини", – зазначила пресофіцерка Катерина Загурська.

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: