Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

На честь 30-річчя НРУ на Рівненщині назвуть вулицю, створять музей і барельєф

У вересні 2019 року виповнюється 30 років з часу створення Народного Руху України за перебудову

Організація зробила великий внесок у  національне  відродження та здобуття Україною незалежності. Тож ювілей відзначатимуть на державному рівні. Відповідну постанова прийняла ВРУ 18 грудня 2018 року N 2654-VIII «Про відзначення пам’ятних дат і ювілеїв у 2019 році».

З цієї нагоди, у Рівному обговорили обласний план заходів до 30-річчя створення НРУ за участю заступниці голови ОДА Світлани Богатирчук-Кривко і першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка.

Зокрема, розглянуть можливість перейменування вулиць Рівного та Гощі на честь Народного Руху України за перебудову. У Народному домі, що в Рівному, пропонують створити музей-кімнату, а по вулиці Олекси Новака на честь активіста – встановити барельєф.

Крім того, у вересні будуть організовані виставки документів, світлин і архівних матеріалів, а у навчальних закладах області лекції, бесіди, уроки присвячені 30-ій річниці створення НРУ.

Під час засідання члени оргкомітету погодили кандидатури, яких мають намір нагородити державними та обласними нагородами та відзнаками.

Також сьогодні за вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави, утвердження ідеї єдності і держави та суспільства Почесну грамоту ОДА отримали Сергій Кричильський, Іван Демянюк, Микола Вельгус. 

##Рівне #НРУ #вулиця на честь #музей 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: