Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Муніципальну варту Рівного наділили правом штрафувати

Працівників департаменту муніципальної варти у Рівному наділили повноваженнями інспекторів з паркування. Рішення про це прийняв виконком. Як повідомив керівник департаменту Андрій Пасічник, інспектори муніципальної варти виноситимуть постанови про адмінпорушення на території громади.

Рівненський міськвиконком уповноважив працівників департаменту муніципальної варти розглядати справи та виносити постанови про адмінправопорушення правил паркування. Це рішення прийняли 14 вересня.

Джерело  Рівне.Суспільне.

Керівник департаменту Андрій Пасічник зазначив, що згідно з новою редакцією статті 219 Кодексу про адмінправопорушення, це можуть робити вповноважені місцевою владою особи.

"Зокрема, цитую: "від імені виконавчих комітетів сільських, селищних, міських рад розглядати справи про адмінправопорушення, передбачені частинами першою, третьою статті 122, а також частинами першою, другою статті 152-1 КУпАП і накладати адміністративні стягнення мають право вповноважені виконкомом сільської, селищної, міської ради посадові особи виконавчих органів інспектори з паркування", – зазначив Андрій Пасічник.

Штрафувати за неправильне паркування уповноважили старших інспекторів та інспекторів. Директору департаменту таких повноважень вирішили не давати. Обґрунтовуючи важливість прийняття рішення виконкомом, Андрій Пасічник зауважив, що це "позитивний досвід інших міст".

"В інших містах інспектори з паркування працюють, зокрема, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль. Постанови будуть виноситися, буде людям надана можливість, так як в інших містах – платити половину суми задля погашення штрафу, а надалі, якщо не будуть погашатися, будемо звертатися до виконавчої служби, налагодимо процедуру, як правильно це має відбуватися, щоб виконавча стягувала ці штрафи", – сказав він.

Керівник департаменту також розповів, що інспектори матимуть при собі планшети, аби фіксувати порушення на фото.

"Маючи при собі пристрої, які будуть закуплені, обліковані, він здійснює фотофіксацію – три фото: спереду, ззаду з фіксуванням номерного знаку. Якщо є можливість – знаку, який порушує автомобіль", уточнив Андрій Пасічник.

До прикладу, у Львові порушення правил зупинки та стоянки передбачає штраф від 340 до 680 гривень.

#муніципальна варта  #паркування  #штраф 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: