Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Муніципали показали й розповіли, де найчастіше порушують пішоходи у Рівному

Найчастішим порушенням з боку пішоходів у Рівному є перебігання дороги у невідведених для цього місцях. Про це 9 грудня Суспільному повідомила речниця міського департаменту муніципальної варти Світлана Стасюк. Муніципали опублікували відеопідбірку таких порушень та назвали місця, де їх фіксують найчастіше.

За інформацією видання Суспільне мовлення України.

Порушення, які вчинили підходи, зафіксували за допомогою камер відеоспостереження працівники центру безпеки громади муніципальної варти Рівного. Світлана Стасюк зазначила, що відео опублікували у Facebook, аби запобігти аваріям за участі пішоходів.

"У відеопідбірці ці правопорушення, на щастя, не призвели до негативних наслідків, але всі ми знаємо, до чого інколи можуть приводити такі перебігання дороги. Порушення не лише загрожує штрафом, — а згідно зі статтею 127 Кодексу України про адмінпорушення — це 255 грн, — а й наражає на небезпеку їхнє життя", — коментує Світлана Стасюк.

Центр безпеки громади, за її словами, найчастіше фіксує порушення правил пішоходами, зокрема — перебігання дороги, на таких вулицях:

  • вул. Небесної Сотні;
  • просп. Миру;
  • перехрестя вул. Богоявленська — Грушевського — Червонія;
  • вул. Відінська;
  • вул. Соборна;
  • вул. Княгині Ольги.

Світлана Стасюк уточнила, що інспектори муніципальної варти Рівного неуповноважені притягувати пішоходів до адмінвідповідальності, це прерогатива поліції.

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: