Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Муха не винна

Про парадоксальну ситуацію, яка склалася в одному із домогосподарств у селі Корчів’я на Костопільщині, написав днями у соцмережі «Фейсбук» журналіст  і краєзнавець Олександр Намозов. Жертвою родинних непорозумінь там стала… кобила Муха, котра і в дощ, і в сніг мусить мерзнути на вулиці.

– Чоловік і дружина, які заходяться у фазі розлучення, тримають худобу: він – коня, якого придбав літом, вона – свині. Майно поки що спільне, тільки ось коню в хліві місця не знайшлося, господиня його туди не пускає, щоб не заважав її свиням. Ось і стоїть невинна тварина в дощ і сніг на бруківці, стан її жахливий. Господар накриває коня ковдрою, але та ковдра швидко мокріє і обмерзає, – змалював ситуацію Олександр Намозов.
Проблему жваво обговорювали читачі сторінки «Наш Костопіль», зреагували на неї і зоозахисники, члени родини та сусіди.  Останні привідкрили деталі сімейного конфлікту та стали на бік матері. Донька подружжя написала, що чоловік почав публічні розбірки, аби помститися за штрафи через сімейне насильство, яке тривало роками. Діти кажуть, що Муху їхній батько, хоч зараз це і заперечує, привів напередодні від родичів. Там вона жила відколи похолодало. І поставити її дійсно ніде. Адже в  хліві – свині, а поруч – зерно. Якщо перенести його в гараж – впріє, бо там вогко після гасіння пожежі.  
Після приїзду журналістів, пише ТСН, мати та донька йдуть на компроміс. Аби звільнити місце для Мухи – готові пожертвувати кабаном. Але ближче до Різдва. А тим часом чоловік відмовляється від пропозиції рівненських зоозахисників. Захистити коня хотіла і поліція, яка проводила бесіди і з чоловіком, і з жінкою.
Тим часом зоозахисники звернулися до поліції із заявою про жорстоке поводження з твариною. Але звинувачують у цьому не жінку, як на початку, а вже чоловіка. 

• Олеся Бондаренко
 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: