Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

«Морган Феніче» з квасилівською пропискою

Керівництво області підтримало таку пропозицію і всіляко сприяло власникам у вирішенні проблемних питань, пов’язаних із запуском нового виробництва. Загальна сума капітальних вкладень становить 10,5 млн. євро. Вчора відбулося урочисте відкриття меблевої фабрики «Морган Феніче». У швейному цеху шитимуть чохли для м’яких меблів, а в іншому — власне складатимуть ці меблі. Поки що на підприємстві працює понад 100 чоловік, але вже до 2015 року інвестиційним проектом передбачено, що на фабриці буде створено близько тисячі робочих місць. Керівники області Василь Берташ та Юрій Кічатий у своїх виступах акцентували увагу на тому, що від запуску меблевої фабрики виграють у першу чергу мешканці селища Квасилова, адже це не лише робочі місця із стабільною заробітною платою, але й суттєве поповнення місцевої скарбниці.
До речі, опалювальні агрегати підприємства працюють на відходах виробництва та альтернативних газу видах палива. Важливим є і той факт, що значна частина сировини для виробництва буде постачатися  місцевими підприємствами. Усе це загалом стимулюватиме розвиток внутрішнього ринку області.
Поки що вся продукція меблевої фабрики йтиме на експорт у Росію та країни Європи, оскільки мають підписаний контракт на 3 роки. Проте акціонери не виключають, що вже найближчим часом зможуть вийти і на український ринок. Принаймні, таке бажання є.
• Василь Бурченя
(Продовження теми в наступному номері)

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: