Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Млинівський районний суд перейшов під охорону Служби судової охорони

Млинівський районний суд Рівненської області став дванадцятим об’єктом судової гілки влади, який перейшов під охорону Служби судової охорони.

Начальник Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області полковник Служби судової охорони Віктор Мороз представив суддям, працівникам суду, журналістам та громадськості особовий склад, який нестиме службу в цій судовій установі.

- У Млинівському районному суді щоденно розглядають близько 50 справ, а це позначається на кількості відвідувачів. Тому ми ретельно підійшли до підбору особового складу, який нестиме тут службу. Це досвідчені співробітники, які вже зарекомендували себе як професіонали й виявили бажання продовжити службу у Млинівському районі. Нашим головним завданням залишається безпека кожного – судді, працівника апарату, відвідувача, аби гарантувати безпечний доступ до правосуддя, – зазначив полковник Служби судової охорони Віктор Мороз.

Голова Млинівського районного суду Петро Феськов запевнив, що співробітники Служби можуть розраховувати на підтримку з боку апарату та працівників суду.
Традиційно, на згадку про цей день полковник Служби судової охорони Віктор Мороз вручив голові суду Петрові Феськову табличку з професійним девізом Служби: “Професійність. Пильність. Безпека правосуддя”, а жінки отримали від співробітників Служби квіти.

На завершення начальник Територіального управління Служби у Рівненській області полковник Служби судової охорони Віктор Мороз провів для особового складу інструктаж та націлив їх на сумлінне виконання службових обов’язків і суворе дотримання карантинних заходів щодо протидії розповсюдженню COVID-19.

 

Служба судової охорони

 

 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: