Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Млинівська ЦРЛ отримала благодійну допомогу із США

Об‘єднана Міжрайонна спілка воїнів учасників АТО в Рівненській області домовились з представником благодійної організації США Medical Time International (штат Орегон, США) Олександром Кізімом аби надати допомогу в Млинівську ЦРЛ у вигляді абсолютно нових виробів медичного призначення. 

Як зазначив ГО Юрій Кірись

Дана співпраця неодноразова, буде відбуватися і в подальшому, що значно зможе підвищити якість медичного обслуговування ЦРЛ. 

Варто зазначити, що дана компанія не вперше допомагає медичним закладам України, того разу вантаж у вигляді медичних розхідників було завезено у Волинську, Івано-Франківську, Дніпропетровську та Рівненську обласасті, а саме у Рівненську обласну дитячу лікарню.

Читати тут: Обласна дитяча лікарня отримала 2,5 тонни благодійного вантажу

Як зазначив заступник начальника відділу з питань спільної територіальної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Григорій Духанов:

Нам вдалося досягти домовленості і дана фармацевтична компанія та благодійний фонд в майбутньому готові надавати допомогу іншим комунальним закладам Рівненнщини і надалі.

 

##Рівненщина #Млинів #допомога #благодійність з США 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: