Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Митрополит Епіфаній заклав наріжний камінь під будівництво храму у Гурбах

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 червня звершив закладення наріжного каменю під будівництво храму на честь святителя Спиридона Тримифунтського у Свято-Воскресенському Гурбинському монастирі у с. Мости, Здолбунівського району.

Предстоятелю Православної Церкви України співслужили митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, намісник обителі архімандрит Онуфрій (Ляда), братія монастиря та запрошене духовенство.

У своєму першосвятительському слові до вірян Предстоятель висловив щиру подяку керуючому Рівненською єпархією та вірянам, які невпинно трудяться для нашого спільного майбутнього в незалежній державі з незалежною помісною Православною Церквою України.

Блаженнійший Митрополит Епіфаній наміснику архімандриту Онуфрію та протоієрею Ігорю Кочеруку вручив іменний хрест Предстоятеля. А також відзначив меценатів та медиків нагородами: Орденом святого Миколая Чудотворця Дмитра Соломчука, Романа Куриса, Віктора Шакирзяна, Анатолія Грисюка; Відзнакою святого великомученика і цілителя Пантелеймона Івана Зиму; Медаллю святого архістратига Михаїла Петра Мосійчука та Олега Дацюка; Благословенною Грамотою з відзнакою Віталія Суховича, Ларису Верещук, Володимира Лазарчука, Володимира Величка та Федора Самсонюка.

Предстоятель, архієреї та духовенство звершили заупокійну літію й спільно з вірянами вшанували пам‘ять всіх, хто віддав своє життя за віру православну та за незалежність України.

Прес-служба Рівненської єпархії ПЦУ

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: