Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Місту Буча подарували 15 сакур з Рівненщини, як символ відродження життя, любові та надії на майбутнє

Травень приніс Бучі відродження. З кожним днем руками небайдужих людей місто стає ще красивішим. Ось і сьогодні, бучанці отримали від Жіночого руху «За сімейні цінності» у подарунок красиві сакури з Рівненщини, а представники литовської діаспори організували толоку біля церкви.

Джерело Антикор.

Про це повідомляється на сторінці Жіночого руху «За сімейні цінності» у «Фейсбуці».

"15 травня - Міжнародний День сім‘ї. Членкині Жіночого руху Наталія Садурська, Світлана Зброй, Юлія Шиленко, Lesya Hemrayeva до Дня сім’ї подарували місту Буча 15 сакур - символ відродження життя, любові, надії на майбутнє.

Жіночий рух «За сімейні цінності» є одним із тих, хто займався евакуацією мешканців Бучі у березні 2022 року, хто у перші дні після звільнення міста, у квітні 2022 року, привіз гуманітарну допомогу і забрав до лікарень людей, які пережили жахи окупації та потребували медичної допомоги.

Ми відчували й бачили в очах бучанців біль і страх пережитого, біль від втрат близьких, біль від руйнувань. Цього не можна забути НІКОЛИ!

У кожної бучанської сім‘ї назавжди у родинних спогадах закарбуються трагічні сторінки з життя рідного міста.

Травень приніс Бучі відродження. З кожним днем руками небайдужих людей місто стає ще красивішим. Ось і сьогодні бучанці отримали від нашого руху у подарунок красиві сакури з Рівненщини, представники литовської діаспори організували толоку біля церкви.

В усьому світі квіти сакур асоціюються з жіночою красою, любов‘ю, появою на світ нового життя.

Ми хочемо, щоб до висадки дерев сакури долучилися бучанські сім‘ї, щоб знову в кожній родині запанували щастя, гармонія, благополуччя.

Оглядаючи місця для висадки цих прекрасних дерев разом із Михайлиною Скорик-Шкарівською, ми відвідали Храм Святого Апостола Андрія Первозванного у м. Буча ПЦУ і Будинок культури м. Буча, і вирішили залишити право обрати одне із цих двох запропонованих місць самим мешканцям, бо ще раз переконались, як вони люблять своє місто і з якою турботою повертають його до життя.

Дякуємо за небайдужість та дієвість генеральному директору будівельної компанії «Промжитлобуд» Леоніду Басмату, який допоміг нам обрати найкращі дерева для алеї сакур і доставив їх у Бучу.

7

Дякуємо фотографу Andrii Gorb, що творить фотоісторію відродження міста!" – йдеться у повідомленні.
 

#допомога  #Буча 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: