Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Міський голова Здолбунова звільнив водія, бо службовим авто возив м`ясо дружині

Керівник Здолбунова Владислав Сухляк звільнив свого водія.

 Як він розповів  Facebook, той був помічений на вулиці 8 Березня, коли користувався службовим автомобілем у власних цілях.

- Із завтрашнього дня посадова особа буде звільнена. Треба дотримуватися трудової дисципліни, - сказав Сухляк.

Як уточнює у групі «Здолбунів CITY» дописувач Максим Голуб, водій міського голови привіз на службовому авто м'ясну продукцію до ринку, де торгує його дружина

 

Протягом останнього року здолбунівчани неодноразово мали можливість спостерігати за тим, як нове керівництво міста отримавши владу знахабніло відносяться до майна та грошей громади, наче, це майно і кошти їх особисті. На відео зафіксовано факт, який на мою думку є знаковим в питанні відношення вцілому сьогоднішньої влади міста до порядку використання комунального майна громади, використання коштів місцевого бюджету. Водій міського голови, котрий є чоловіком Руслани Огородник у робочий час, а саме сьогодні об 11:25, на службовому автомобілі міської ради привіз товар (м"ясну продукцію), який реалізовує на ринку по вул.8-го Березня його дружина. Звертаю увагу! Автомобіль куплений, утримується та заправляється, як і нараховується заробітна плата водію за гроші платників податків! Цим дописом офіційно звертаюсь до Владислава Сухляка та Здолбунівської міської ради надати мені, як депутату міської ради, відповідь щодо дій водія Решетівського Романа та хто із посадових осіб міської ради несе відповідальність за дії вказаного працівника.

Posted by Максим Голуб on Tuesday, January 11, 2022

 

#звільнення 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: