Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Міський голова Дубна проінспектував стан справ у лікарні

Міський голова Василь Антонюк відвідав Дубенську міську лікарню, де в супроводі своїх заступників та в.о. директора лікарні Володимира Крохмаля проінспектував стан готовності приміщення кабінету комп'ютерного томографу до введення в експлуатацію. Уже повністю завершені роботи з встановлення та монтажу томографа, завершено ремонт приміщення, кабінет готовий до роботи. Наразі проводиться навчання персоналу для роботи на даному обладнанні, завершується отримання необхідної документації.

Новий комп’ютерний томограф фірми HITACHI 2020 року випуску Дубенська міська лікарня, яка є опорною в Дубенському госпітальному окрузі, отримала в рамках облаштування приймальних відділень опорних лікарень за президентською програмою «Велике будівництво» за кошти державного бюджету. Апарат дасть можливість проводити високоякісні обстеження, для того, щоб оперативно і максимально точно встановити діагноз пацієнтові і направити його на подальше лікування. Ремонт та спеціальну підготовку приміщення кабінету комп'ютерного томографу профінансовано з бюджету міста.

Загалом наразі в лікарні коштом міського бюджету проводиться багато ремонтних робіт. Хід їх виконання також проконтролював очільник міста. Зокрема, оглянуто стан проведення ремонту у відділенні поліативної допомоги, адже воно має відповідати сучасним вимогам до закладів такого типу. Також міський голова оглянув ремонтні роботи в інфекційному відділенні, яке є надважливим в час пандемії коронавірусу, поспілкувався з медперсоналом. Окрім того, обговорено питання створення відділення екстренної медичної допомоги.

Міська влада приділяє значну увагу фінансовому та матеріально-технічному забезпеченню лікарні, аби весь спектр медичних послуг надавався пацієнтам в комфортних умовах.


Дубенська міська рада

#лікарня  #інспектування 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: