Газета «Вісті Рівненщини» +380678370541 +380675894919 +380362695137

Міноборони РФ назвало втечу на Харківщині "перегрупуванням" задля "досягнення мети спецоперації"

Військовим керівництвом РФ нібито ухвалено рішення перегрупувати війська в районах Балаклії та Ізюму "для нарощування зусиль на Донецькому напрямку".

Про це повідомили в  телеграм-канал Міноборони РФ. 

"Для досягнення заявлених цілей спеціальної військової операції зі звільнення Донбасу ухвалено рішення перегрупувати російські війська, що знаходяться в районах Балаклії та Ізюму для нарощування зусиль на Донецькому напрямку", - йдеться у повідомленні.

Мовляв, з цією метою "протягом трьох діб проведено операцію зі згортання та організованого перекидання ізюмсько-балаклейського угруповання військ" на окуповані території Донецької області.

"У ході цієї операції проведено низку відволікаючих та демонстраційних заходів із позначенням реальних дій військ. З метою недопущення шкоди російським військам, за противником завдавалася потужна вогнева поразка із застосуванням авіації, ракетних військ та артилерії. За три доби знищено понад дві тисячі українських та іноземних бойовиків, а також понад сто одиниць бронетехніки та артилерії", - запевняють у Міноборони РФ.

Нагадаємо, вже кілька днів триває контрнаступ української армії на Харківщині. Так, 8 вересня ЗСУ звільнили Балаклію, окуповану від кінця лютого. Згодом стало відомо, що армія РФ тікає з Куп’янська та Ізюма. 

#наступ  #Перемога  #Харків 

Читайте також

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: